Biz diyoruz ki...

Önce Güven

Türkiye'nin Güvendiği Ödeme Yeri

fatura

BDDK Lisanslı Hizmet

Föy Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. 31.03.2016 tarihli ve 6824 sayılı karar ile BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşudur.

“Ödeme  ve  Menkul  Kıymet  Mutabakat  Sistemleri,  Ödeme  Hizmetleri  ve Elektronik  Para Kuruluşları” hakkında ki kanun kapsamında, BDDK lisansı ile faaliyetlerine  devam  eden  FÖY Fatura  Ödeme  Kuruluşu 2005 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. 

 

Parolamız "Önce güven"

güven veriyoruz

Kalitede, hizmette ve bayi ilişkilerimizde, en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir. 

“Fatura Ödeme Merkezi” bayilerine yardımcı olurken hızlı, kaliteli, sade ve güven veren bir hizmet sunuyoruz. Tüm temsilcilerimizin, müşteri odaklı, yenilikçi, rekabetçi ve yerel köklere sahip “müşteri odaklı” bir şirket olduğumuzu görmeleri yönünde ilerliyoruz.

fatura bayiligi acmak
fatura odeme noktasi

Önce Güven

%100 yerli sermaye

FÖY fatura ödeme kuruluşu tüm girişim ve ticari faaliyetlerini %100 yerli sermaye ile sürdürmektedir.

Öz yazılım

Kurum dışından yazılım desteği almadan tüm sistemsel geliştirmeleri bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Gelişmiş çözümler

Ödeme sistemi ve genel çalışma prensibinde zaman kavramına değer veren dost geliştirmelere sahip

Ücret Politikası

Bayilik öncesi ve sonrası için şeffaf ve net yaklaşımlar ile sektörün ücret politikası en makul kuruluşu

Memnun müşteri

FÖY Fatura Ödeme olarak ilk ve önemli prensibimiz siz değerli bayi ve müşterilerin memnnuniyeti

Güvenceli hizmet

Banka ve Kurumlarla anlaşmalı olan FÖY Fatura Ödemenin vereceği yetki belgeleri ile artık güvence altındasınız.

Canlı Destek

Uzman yazılım,teknik ekibimiz ve güler yüzlü personellerimiz ile sizlere tüm konularda ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kaliteli yazılım

Sizlere sunduğumuz ürünleri istekleriniz doğrultusunda güncelleyerek daha iyi hizmet verme anlayışındayız.

Sektörde ki duruşumuz ve bayi referanslarımız dan anlaşılacaktır ki...

En büyük İlkemiz dürüstlük ve güven

6493 sayılı ödeme hizmetleri kanunu sektörü yasal zemine oturtmuş olsa da ön yargılar tamamı ile bitmiş değil. Bu kapsamda dürüstlük ve güven olgusu çok daha önem kazanıyor. Hizmet vermekte olan diğer yetkisiz şahıs şirketleri, ödeme kurum ve kuruluşlarından aldığı tavizler ile sektörde hizmet vermeye devam eden, kalitesiz ve yanlış yönetilen, çok yetersiz kalan ödeme sistemleri gibi faktörler yüzünden sektöre yeni girmek isteyen işletmeciler ön yargılarında haklı. 

Ancak Föy fatura ödeme kuruluşuna karşı ön yargılarınızı sıfırlayabilirsiniz çünkü hizmet, vicdan ve anayasal zeminde tüm gereklilikleri yıllar öncesinden yerine getirmiş, fatura ödeme merkezi ve fiziki / sanal pos kullanıcısı olan bayilerine doğru ödeme sistemi, tecrübeli teknik personel, bayi dostu yöneticiler ile geçmişten bugüne kadar uyguladığı doğru çalışma prensibi ile verdiği kaliteli hizmeti şeffaf ücret politikası ile birleştirerek sektördeki tüm olumsuzluklardan soyutlanmıştır.

 

fatura odeme merkezi hakkimizda

Vizyonumuz

Memnuniyet odaklı hizmet

Bilgi Teknolojilerine dayalı modern yönetim ağı uygulayarak iletişim ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmanın yanında, müşterilerimizi Kayıtsız şartsız memnun ederek, Sosyal sorumluluk, Çevreye saygı ve Yenilikçi bir anlayışla en çok güvenilen ve en çok tercih edilen ödeme kuruluşu markası olmak.

fatura odeme merkezi misyon

Misyonumuz

Ülkesinde lider kuruluş

Bilgi ve Tecrübesiyle her gün fatura ödeme sektöründe daha fazla bireye hizmet edip, müşterilerimizin yanında yer alarak küresel değer zincirinin sağlam bir halkası olmak ve sektörde kalıcı üstünlükler sağlayarak ülkesinde Lider Bir Ödeme Kuruluşu Olmak. Bu misyon ile her gün bir önceki güne nazaran daha fazla kitleye ulaşıyoruz.

fatura odeme merkezi plan

Stratejik Planlama

Planlı ve adım adım

Föy Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. gelecekte yer alacağı konumu, varmak istediği hedefleri ve bu hedeflere nasıl ulaşacağını planlayarak, fatura ödeme sektöründe dün olduğu gibi bugün de diğer sektör şirketlerine örnek oluşturacak önemli adımlar atmaya devam etmektedir. Planlı hareket etmenin avantajlarıSektörde ki duruşumuz ve bayi referanslarımız dan anlaşılacaktır ki...

FÖY fatura ödeme kuruluşu’nun olumlu referansları, kullanıcının zamanını çalmayan verimli yazılımı ve bu yazılım hakkındaki hızlı teknik desteği, yıllar içinde tecrübe kazanmış kaliteli personel ve yöneticileri ve memnuniyet esaslı disiplinli çalışma prensibi ile sektördeki duruşunu ve farkını sağlamlaştırarak hizmetlerine devam etmektedir.

FÖY fatura ödeme kuruluşunun fatura Ödeme Merkezi ve fiziki / sanal pos hizmetlerini veren ailesinin bir parçası olmak için şartlar uygun, ücret politikası cazip , tahsilat sistemi verimli ve çeşitli, en önemlisi kalite çizgisi üzerindeki süreklilik.

Başa dön
Sizi Arayalım?

Bizimle iletişime geçmeyi tercih ettiğiniz için mutluyuz.

X
Sizi Arayalım?