sadece 30 dakika

Evraklarınız bize ulaştıktan sonra hemen başla...

Öde, al, gönder, yükle ve taksit yap

fatura odeme merkezi açmak 30 dakika

Hızlı onay, hızlı kurulum

Saha personelimiz, dijital ortam veya pazarlama kanallarımızın sesli iletişim yöntemi ile yapmış olduğunuz ön görüşmeler sonucu fatura ödeme merkezi veya fiziki / sanal pos ürünlerinden herhangi birine dahil olarak, bayilik sahibi olmak istediğinizde ilgili yasa kapsamında belirlenmiş olan kriterler, evraklar ve uygunluklar için sizi sadece 30 dakika bekletiyoruz. 6493 sayılı kanun ve fatura ödeme merkezi bayiliği açmak için gereken evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra sadece 30 dakika…

Bu kadar kolay

fatura ödeme merkezi bilgi

Soru sor. Bilgi al. Değerlendir. Talep et.

Tam bilgilendirme al

Fatura ödeme merkezi bayiliği veya fiziki / sanal pos ürünlerimizden herhangi birisi için saha, dijital ortam veya sesli iletişim kanallarından biri aracılığı ile yolumuz kesiştiğinde iletişimde olduğunuz personel sizi en şeffaf şekilde bilgilendirmek için direktif almış durumda olacak. Soru sorun. Bilgi alın ve talep edin.

fatura ödeme merkezi evrak

Mail, kargo, posta ve ziyaretimize gelerek.

Eksiksiz evrak gönder

İletişim kanallarımızdan aldığınız bilgi doğrultusunda tüm gereksinim duyulan evrakları ister dijital ortamdan ister posta yolu ile isterseniz de ziyaretimize gelerek bizlere teslim edebilirsiniz. Size tavsiye edilen her yöntem ile bayilik süreciniz evraklarınız ilgili birime ulaştığı zaman başlatılacaktır.

fatura ödeme merkezi randevu

Evrak kontrolünden sonra kurulum için

Sadece 30 dakika

Evraklarınız tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimin rutin kontrolü, sistem sorgulamaları ve yönetici onayı için 30 dakikalık bir süreç bize yetiyor. Ancak iş yerinin yoğunluğu ve sizin müsait olabilme durumunuza göre hareket ediyoruz. İsterseniz 30 dakika sonra isterseniz de siz ne zaman tarafımıza randevu verirseniz kurulum yapıyoruz.

Sadece 30 dakika

Genel bilgi al

Detaylı Soru sor

Değerlendir

Karar ver

evrak gönder

Sözleşmeyi onayla

Hızlı kurulum

Kullanmaya başla

fatura odeme noktasi

Önce Güven

Başa dön
Sizi Arayalım?

Bizimle iletişime geçmeyi tercih ettiğiniz için mutluyuz.

X
Sizi Arayalım?