Akıllı esnaf alırken kazanır

Fark yaratan hizmetler

fatura odeme merkezi bddk

BDDK lisanslı yasal ve güvenilir hizmet

BDDK faaliyet iznimiz var

Föy Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. 31.03.2016 tarihli ve 6824 sayılı karar ile BDDK lisanslı bir ödeme kuruluşudur. BDDK tarafından henüz faaliyet iznini alarak yetkilendirilmemiş kurumlar ile çalışmanız sizleri çok zor durumda bırakacaktır. | BDDK lisanslı fatura ödeme merkezi bayiliği…

banka anlasmali fatura odeme merkezi

Banka anlaşmalı on-line ve güvenli hizmet

5 farklı banka anlaşması

FÖY Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. Yasal Fatura Ödeme Merkezi Bayilik‘leri verebilmek adına, tüm yasal sorumluluklarını yerine getirerek 6493 sayılı kanun kapsamında farklı bankalar ile anlaşmalı olarak sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. | Banka anlaşmalı fatura ödeme merkezi bayiliği.

fatura odeme noktası fatura

Yasa kapsamında düzenli özel denetimli

Denetimli hizmet kalitesi

Föy Fatura Ödeme Kuruluşu A.Ş. 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında yılın belirlenmiş zaman dilimlerinde özel denetim kuruluşları tarafından denetlenmektedir. | BDDK denetimli Fatura ödeme merkezi.

fatura odeme dekont

Ücretsiz makbuz desteği bizden

Makbuz ücreti yok

Fatura ödeme merkezi bayiliklerinde ödenen fatura için müşteriye verilen makbuz önemli bir sürekli giderdir. Biz sizlerden makbuz Ücreti almıyoruz. Makbuz basım bedeli talep etmiyoruz. Sadece kargo bedeli ödeyerek fatura ödeme makbuzlarını temin edebilirsiniz. | Fatura ödeme makbuzu ücretsiz.

ucretsiz fatura bayilik

Bayilik ücreti,teminat ve ipotek yok

Ücretsiz bayilik imkanı

FÖY fatura ödeme kuruluşu olarak şimdiki veya sonraki zaman diliminde Fatura Ödeme Merkezi bayilikleri için kesinlikle hiçbir ücret talep etmiyoruz. Giriş bedeli, teminat, ipotek, aylık veya yıllık bedel diye herhangi bir isim altında hiç bir ücret talebimiz yoktur. | Ücretsiz fatura ödeme merkezi | Ücretsiz fatura bayiliği

fatura odeme merkezi yetki belgesi

Ücretsiz BDDK yetki belgeniz bizden

Yetki belgeniz hazır

Yerel ve genel kolluk kuvvetleri ile sorun yaşamamanız için gereken yetkilendirmeyi FÖY Fatura Ödeme Yeri olarak gerçekleştirip, sürekliliğinizi garanti altına alıyoruz. En önemli detay olan “Yetki Belgesi” tarafımızdan -ÜCRETSİZ- olarak temin edilecektir. Herhangi bir isim altında sizden ücret talep edilmeyecektir.

pos fatura odeme merkezi

Türkiye de ilk defa bizim pos cihazımızda

Pos ödemeleri anında

Kredi kartlı ödemelerinizi anında hesabınıza yatıran pos! Evet yanlış okumuyorsunuz. Çekilen miktar anında hesabınızda. Türkiyede hizmet veren tüm bankalar ve ödeme kuruluşları baz alındığında en iyi ihtimal ertesi gün paranızı alabilirsiniz ancak bizim sistemimiz çekilen miktarı anında hesabınıza aktarır.

fatura odeme merkezi iletisim

Canlı destek hattı ile aramızda mesafe yok

İletişim bir sanattır

Fatura Ödeme Merkezi sektöründeki en büyük sorunlardan birisi karşınızda muhatap bulamamaktır.Bu sebeple FÖY Fatura Ödeme Yeri , Genel merkez , Pazarlama Departmanı ve Bireysel bir temsilcinin iletişim numarası olmak üzere 3 ayrı irtibat numarası sizlere verilir, Ayrıca Fatura Tahsilat Programı üzerinde canlı destek hattı vardır.

fatura odeme merkezi reklam destegi

Reklam ürünleri için ücret ödemezsiniz

Ücretsiz reklam ürünleri

İşletmenizin dış cephesi için hazırlanmış olan reklam ürünü çeşitleri bayiliğinizin ilk ayında tarafınıza kargo ile ulaştırılmaktadır. Fatura ödeme merkezi bayiliğinin dış cephesinde kullanılacak bu reklam ürünleri için FÖY fatura ödeme kuruluşu herhangi bir ücret talep etmez. | Fatura bayilik reklam ürünleri

fatura odeme noktasi

Önce Güven

Tüm fatura ve ürünlerinize 9 taksit İmkanı

Kolay tahsilat

Sabit Ücret yok

Ciro hedefi yok

Yüksek güvenlik

Otomatik bakiye

Canlı destek hattı

Hızlı ödeme özelliği

Sistemsel süreklilik

fatura ödeme merkezi kişi karti olusturma

Kişi kartı özelliğine hayran kalacaksınız

3 saniyede 5 fatura

Fatura ödeme sistemi üzerinde ki hiç bir özelliğin zamanınızı çalmasına izin vermedik. Teknolojinin tüm nimetlerinden sistem üzerinden faydalandık ve 3-4 saniye içerisinde 5 faturayı sorgulamak sadece 1 tık. Yeterki daha önceden fatura ödeyen müşterinizi kayıt altına alın. | Fatura ödeme merkezi bayiliği

fatura odeme merkezi raporlama

Teknolojinin kolaylığa dönüştüğü sistem

Gelişmiş raporlama

Fatura Ödeme Merkezi Bayilerimiz geçmişte yatırdığı faturalar ile alakalı tarihe bağlı geçmiş dönem fatura makbuzu çıkarmak zorunda kalabilir. Müşteriler itirazda bulunabilir.Yıllar sonra bu kayıtlara ulaşmak zorunda kalabilirsiniz. Programı silseniz dahi bu raporlamayı saklar.Bayi kodunuz altında hafızada tutar. 

iyi fatura odeme merkezi

Tüm ürünlerde işlem sınırınız yok

İşlem sınırı yok

Bazen fatura sorgulamada bazen pos denemelerinde talihsizlikler olabiliyor ve işlem sayısı artıyor. Bu gibi durumlarda bizler sizi kısıtlamıyoruz. Sistemlerde güvenlik amacıyla kısıtlamalar söz konusu olabiliyor ancak bunun haricinde hiç bir bayimiz herhangi bir konuda kısıtlamaya maruz kalmamaktadır.

Föy size yeter...

Fatura ödeme merkezi ve fiziki / sanal pos hususunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kurum,ürün ve sistemin hepsi FÖY ile tek bir tahsilat sisteminde toplanmıştır. Müşterileriniz kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile de ödemelerini tamamlayabildikleri gibi sizlerde bu parayı kasanıza alabilmek için sonraki günleri beklemezsiniz. Üstelik ek güvenlik gerektiren Sanal POS ödemeleri veya operasyonel kontrol gerektiren Havale/EFT ödemeleri FÖY uzman personeli tarafından hızla ve güvenle sonuçlandırılır, vaktiniz asıl işinize kalır.

Doğru yerdesiniz

Çünkü biz üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun farkındayız

2005 yılından bu güne kadar fatura ödeme, para transferi, fiziki / sanal pos hizmetleri ve diğer tüm işlemler odağında sektörde olmanın kuruluşumuza kazandırdığı deneyim ve tecrübe, potansiyel bayi adaylarında firmamıza karşı değerli bir güven oluşturmakta, bu güven 6493 sayılı kanun kapsamında aldığımız yetki ile birleşince uzun soluklu bir ticari birliktelikle sonuçlanmaktadır. Fatura ödeme merkezi ve fiziki / sanal pos olarak çalıştığımız hiç bir bayimiz ile olan ilişkimiz kısa sürmüyor.

Fatura ödeme yeri sizlere hizmet vermeye oldukça hazırdır. Bir aile şirketidir ve yasa ile daha da güçlenmiştir. 6493 sayılı fatura ödeme ve elektronik para kuruluşları ile ilgili kanun, kanuna ilişkin yönetmelik ve tebliğlere tam uyum içerisinde hareket eden kuruluşumuz tüm sermaye finansmanı, idari konular ve yeterli teknolojik alt yapısını söz konusu kanun, yönetmelik ve tebliğlere uygun olarak gözden geçirerek gerekli düzenlemeleri gerçekleştirmiştir. Yasa ve sektöre yetersiz kalmış ya da uyum sağlayamamış bir pozisyonda takılmamıştır.

2005 yılından bu güne kadar karşılaştığımız durum ve doğru bilgiyi tecrübeye dönüştüren deneyimli ekibimizle müşteri ve temsilci memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta ve daha yukarı seviyeye taşımak için fatura ödeme merkezi olarak hizmet veren temsilcilerimiz ile iletişim halindeyiz. Föy fatura ödeme kuruluşu olarak bünyemizde şikayet, itiraz ve bilgi sistemleri birimlerimiz ile sizlerden gelen geri bildirimleri istek, öneri ve şikayetler doğrultusunda tahsilat sistemi ve tahsilat sisteminin işleyişini devamlı güncelleyip geliştirmekteyiz. 

En önemli unsur fatura ödeme merkezi olarak hizmet vermeye karar vermiş ancak arayışı devam eden bayi adaylarına yaklaşımdır. Biz böyle düşünüyoruz. Kimseyi bayilik öncesinde kandırmıyoruz. Saha ve dijital ortamda hizmet veren pazarlama ekibimizi temsilci adaylarına karşı açıklayıcı ve olabildiğince şeffaf olmaları için devamlı surette eğitimden geçirmekte ve gerekli kontrolleri gerçekleştirmekteyiz.

Temsilci ve müşteriler açısından fatura ödeme sektöründe ki en önemli unsurun güven olduğunun bilincindeyiz. Biz bu güveni samimiyetimiz şeffaf politikalarımız ve sorumluluk bilincimiz ile tüm temsilci ve müşterilerimize aktarmayı başardığımızı düşünüyoruz. 

Föy size yeter...

Fatura ödeme merkezi ve fiziki / sanal pos hususunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kurum,ürün ve sistemin hepsi FÖY ile tek bir tahsilat sisteminde toplanmıştır. Müşterileriniz kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödemenin yanı sıra, banka kartları ve ön ödemeli kartlar ile de ödemelerini tamamlayabildikleri gibi sizlerde bu parayı kasanıza alabilmek için sonraki günleri beklemezsiniz. Üstelik ek güvenlik gerektiren Sanal POS ödemeleri veya operasyonel kontrol gerektiren Havale/EFT ödemeleri FÖY uzman personeli tarafından hızla ve güvenle sonuçlandırılır, vaktiniz asıl işinize kalır.

Kesintisiz ve teknolojik yedekli alt yapı

Fatura ödeme yeri sistemlerin sürekliliğini ve bilgilerin güvenliğini sağlamak amacıyla, coğrafi olarak iki farklı lokasyonda bulunan yedekli altyapısıyla hizmet vermektedir. Böylece fatura tahsilat sistemimizi kullanan bayilerimiziin sürekliliğini sağlamış ve  kritik önem taşıyan ödeme işlemlerini kesintiye uğratmamış, maddi veya prestij kayıplarının oluşmasına fırsat vermemiş oluyoruz.

Kolay sanal pos entegrasyonu ve kullanımı

Fatura ödeme merkezi olarak hizmet veren işletmelerin en büyük sorunu zaman alan işlemlerdir. Biz bunu çok iyi biliyoruz ve fatura ödeme merkezi bayiliği almış olan işletmeler için her işlemi daha pratik hale getiriyoruz. Taksitli fatura ödeme işlemi esnasında tam entegrasyon sayesinde hiç zaman kaybetmeden işleminizi tamamlayabilirsiniz. Taksitli olan diğer işlemler içinde sistem kullanımı oldukça kolay.

Ücretsiz sanal pos ve cazip oranlar

Sanal POS hizmeti çeşitli banka ve diğer ödeme kuruluşlarında fatura ödeme merkezi olarak hizmet veren işletmelere aylık , yıllık veya giriş bedeli adı altında çok yüksek ücretler karşılığında veriliyor. Üstelik ödemelerini 3 gün 1 hafta gibi uzun bir süreç sonunda alıyorlar. Bu durumu unutun. Aidatı ve gizli ücretleri yoktur. Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu değil sabittir. 

Tümüyle şeffaf hizmet

Ücret politikamız dahil tüm yönetim politikamız fatura ödeme merkezi olarak hizmet veren bayilerimizin memnuniyeti için. Tüm işlemleriniz fatura tahsilat sisteminin raporlama kısmından istediğiniz her an detaylıca takip edebilirsiniz. Her finansal iş önem arz eder. paranın küçüğü büüyüğü olmaz. Güven sorunu asla bu konuda karşınıza çıkmayacaktır. Hassas önem taşıyan Sanal POS işlemlerinizle ilgili içiniz hep rahat olur.

Başa dön
Sizi Arayalım?

Bizimle iletişime geçmeyi tercih ettiğiniz için mutluyuz.

X
Sizi Arayalım?